Nowoczesna architektura : III Międzynarodowe Forum Holcim – Re-Inventing Construction

Eksperci ze wszystkich kontynentów spotkają się w Mexico City na 3.
Międzynarodowym Forum Holcim dla Zrównoważonej Budowy w kwietniu 2010 r.
Konferencja dla naukowców i profesjonalistów z dziedziny architektury, inżynierii lądowej, urbanistyki, nauk przyrodniczych i społecznych posunie pomysły na to, jak należy budować ponownie opracowane i dostosowane do zasad zrównoważonego rozwoju.
Ograniczone miejsca są dostępne.
rejestracja jest możliwa do końca stycznia 2010 r.
Biorąc pod uwagę szereg dyscyplin, forum Holcim skupi się na eksploracji i rozpowszechnianiu wiedzy, ocenie cyklu życia materiałów i produktów, emisji CO2 i efektywności energetycznej, rozważeniu rozmieszczenia środków i zasobów gospodarczych, a także pomocy społecznej i sprawiedliwości.
Wydarzenie stworzy okazję do nawiązywania kontaktów i dyskusji, stymulowane przemówieniami programowymi, warsztatami, sesjami panelowymi i całodniową wycieczką dostosowaną do tematów warsztatów na stronach w Mexico City.
Więcej po przerwie.
Czołowi międzynarodowi prelegenci i wszechstronny program Główne przemówienia wybitnych międzynarodowych ekspertów obejmie Amory Lovins (USA), Rocky Mountain Institute; Thom Mayne (USA), Morphosis; Jeremy Rifkin (USA), Fundacja Trendy Gospodarcze; Michel Rojkind (Meksyk), Rojkind Arquitectos; Simon Upton (Nowa Zelandia), Okrągły stół na temat zrównoważonego rozwoju; i Muhammad Yunus (Bangladesz), Grameen Bank.
Grupy eksperckie opracują koncepcje zrównoważonego środowiska zbudowanego w oddzielnych warsztatach poświęconych tematom: Zmniejsz CO2: dzięki technologii do zerowej emisji , Graj ze złożonością: dzięki zintegrowanym rozwiązaniom w ekonomii środków. , Moje miasto : z logistyką do okrężnych metabolizmów.
i.
Stymulowanie interesariuszy: z zachętami do wdrożenia ..
Otwarta rejestracja online Ograniczona liczba miejsc jest dostępna do udziału w Holcim Forum od 14 do 17 kwietnia 2010 r.
Na Universidad Iberoamericana w Mexico City.
Rejestrację można dokonać online i zamknąć 31 stycznia 2010 r .: www.holcimforum.org/register Pełne informacje o programie, profile głośników i przeglądy warsztatów są dostępne na stronie: www.holcimforum.org
[więcej w: okna rehau opinie, szerokość spocznika, oczko wodne forum ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: oczko wodne forum okna rehau opinie szerokość spocznika