Architektura 21szego wieku : Innowacyjny projekt – Gardiner Expressway w Toronto

Wyzwanie związane z projektowaniem: Wyniesiona autostrada Frederick G.
Gardiner była kontrowersyjnym elementem panoramy Toronto, odkąd została ukończona w 1966 r.
W ostatnich latach nasilała się publiczna debata nad tym, czy jej przyszłością powinna być renowacja, przeniesienie czy całkowite usunięcie.
Podczas gdy wiele planów i propozycji pojawiło się na przestrzeni lat, żadna nie stworzyła wystarczająco przekonującej wizji nowej miejskiej tożsamości i prawdziwie funkcjonalnego systemu transportu.
Waterfront Toronto i miasto Toronto szukają informacji od najbardziej utalentowanych i kreatywnych projektantów i inżynierów z całego świata, którzy opracowują odważne nowe koncepcje dotyczące przyszłości podwyższonej drogi ekspresowej Gardiner i bulwaru Lake Shore, w tym sąsiednich ziem.
Celem Konkursu Innowacyjnych Projektów jest stworzenie odważnego rozwiązania lub serii odważnych rozwiązań, które mogą zapewnić szerokie porozumienie w sprawie najlepszej drogi naprzód we wschodniej części podwyższonej drogi ekspresowej Gardiner.
Intencją konkursu Innovative Design Competition jest nadanie procesowi oceny środowiska wyrazistych pomysłów projektowych i zaproponowanie kreatywnych nowych rozwiązań.
Aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań dotyczących przesyłania, kliknij tutaj.
[patrz też: oczko wodne forum, olx praca opole, okna rehau opinie ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: oczko wodne forum okna rehau opinie olx praca opole