Architektura i nowoczesne budownictwo – Villa Village / Visiondivision

Visiondivision Nasi szwedzcy przyjaciele z Visiondivision powracają ze swoim najnowszym projektem mieszkaniowym dla rodziny w Tampere w Finlandii – rozszerzenie, które oferuje ekscentryczne odejście od tradycyjnego.
Dodatku.
ponieważ architektura zapewnia całą.
wioskę.
jednostek w celu osiągnięcia optymalnej elastyczności i potencjału.
Pomysł na wieś oferuje interesującą strukturę, w której mogą mieszkać klienci, i który można doświadczyć na różne sposoby, aby zainspirować mieszkańców do codziennych czynności.
Więcej po przerwie.
Po zbadaniu, w jaki sposób rodzina wykorzystała swój istniejący dom z lat 70., projektanci uznali, że dom był wykorzystywany jako struktura fragmentaryczna, z różnymi miejscami przeznaczonymi do określonych działań.
.
Visiondivision.
Im więcej doszliśmy do tego, by się nad tym zastanowić, istniejący dom i otoczenie wydawały się być bardzo dobrze wykorzystaną małą wioską i to właśnie podkreśliliśmy i dostosowaliśmy naszą architekturę.
Widzieliśmy ich jako spacerowiczów w ich własnym mieście, zakładając swoje biuro w parku, w kawiarni lub w saunie, w zależności od tego, gdzie mogą się znaleźć na codziennym spacerze.
Ten sposób życia nie odpowiada normalnej architekturze, w której każdy pokój ma swoją funkcję.
Ten sposób życia potrzebuje wioski z kilkoma opcjami przemieszczania się między różnymi ustawieniami.
wytłumaczyli architekci.
Prototyp wioski pozwolił projektantom odkryć szerszy zakres urbanistyki, a jednocześnie dopracować szczegóły pojedynczego domu.
Większe czynniki organizacyjne, takie jak określanie placów publicznych i tworzenie ciekawej promenady, pozwalają dodatkowi z powodzeniem funkcjonować jako całość, oprócz pełnienia określonych funkcji jako pojedynczych modułów.
.
Wizja lokalna Wioska zostanie zamontowana na płaskim poziomie dachu, z którego roztacza się wspaniały widok na jezioro.
Schody dołączą do istniejącego salonu do poziomu dachu i kończą się w średniej wielkości domku z dużymi oknami, które oświetlają korytarz cyrkulacyjny.
Przestrzeń wypełniona światłem pełni funkcję pokoju rodzinnego ze szklanymi przesuwanymi drzwiami na placu miejskim / tarasie (od placu można zejść schodami zewnętrznymi na inny taras, który łączy istniejący pokój dzienny z zewnętrznym).
Po przejściu na taras duże schody prowadzą do strefy relaksacyjnej z sauną i potencjalnym jacuzzi na świeżym powietrzu.
Inne domki nakryte na dachu pomieszczą pokój gościnny, biuro i dodatkową wysokość do głównej sypialni i pokoju dziecięcego.
.
Visiondivision.
Podczas gdy prawie każdy nowy domek może być osiągnięty z istniejącego domu, niektóre mogą być osiągnięte tylko wychodząc na zewnątrz pierwszy, dając domowi więcej prywatności i spokoju, który jest idealny, jeśli ktoś ma pracę, która wymaga dodatkowej koncentracji, lub goście, którzy wolą to ustawienie jeszcze,.
dodali architekci.
Pod względem produkcji wieś zostanie zmontowana przy użyciu prefabrykowanych mniejszych modułów, takich jak hangary, które można łączyć i organizować w różnych konfiguracjach.
Koncepcyjne pojęcie rozwoju wsi pozwala klientowi zaplanować ekspansję zgodnie z ich potrzebami.
Szopy mogą być dodawane w dowolnym momencie, aby dodać nowe zainteresowanie do planu piętra i zapewnić niezbędne miejsce dla rosnącej rodziny.
Uwielbiamy ten kawałek od Ulfa Mejergrena i Andersa Berenssona, klienci nie będą już właścicielami jednego domu; będą burmistrzami małego miasteczka.
.
Visiondivision Co sądzisz o ich najnowszym dziele.
Czy widziałeś inne projekty mieszkaniowe Visiondivison.
na przykład ich pomysł na Sztokholm lub ogromny dom słupowy.
[przypisy: cena m3 betonu, ral 7045, olx praca radom ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: cena m3 betonu olx praca radom ral 7045