Budownictwo i architektura : Mangrolia Chaussures Stores / Visiondivision

Po uruchomieniu trzech sklepów obuwniczych na wyspie Reunion, Visiondivision zaprojektowało pudełko na buty z pleksi, które można zwielokrotniać i rozmieszczać w różnych formach.
Rozmieszczenie pudełek na buty tworzy zróżnicowane układy sklepów, zapewniając jednocześnie łatwo rozpoznawalny element identyfikujący się ze sklepem Mangrolia Shoe.
Więcej o sklepie i więcej zdjęć po przerwie.
Dla sklepu głównego, sklepu Saint-Denis, Visiondivision chciał podkreślić ten sklep jako sklep flagowy, ponieważ jest to jedyny sklep, który posiada rodzina Mangrolia.
Jako sklep firmowy, intencją było uczynić sklep – spektakularnym ., tworząc rzekę skrzynek w podłodze, które płyną z obu wejść na schody.
W wybranych pudełkach można przechowywać legendarne buty (jak tenisówki z lat 80.
lub modne buty rozsławione przez celebrytów), tworząc małe muzeum, które przyciągnie więcej odwiedzających i sławę dla biznesu Mangrolia, gdy kolekcja będzie rosła.
W sklepie w Saint-André buty są wyświetlane w tematycznych pokojach, w których charakter buta odzwierciedla ideę ogólnej przestrzeni.
Przezroczystość pleksi sprawia, że buty wyglądają, jakby były zamrożone w bloki lodu.
Dla ich ostatecznego sklepu, Le Port, wszystkie funkcje sklepu (takie jak kasjer lub miejsca do wypróbowania na butach) są zintegrowane z pętlą, która wytłacza pożądaną wysokość, ale następnie opada na podłogę, gdzie znajdują się wejścia, pozwalając swobodny przepływ cyrkulacji.
[więcej w: okna rehau opinie, olx praca częstochowa, ciśnienie wody w sieci ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: ciśnienie wody w sieci okna rehau opinie olx praca częstochowa