Nowoczesna architektura : AD Round Up: Australian Houses Część I

Australia jest duża.
I zobaczysz też kilka naprawdę fajnych domów.
Tak więc, aby rozpocząć w tym tygodniu Round Up, przynosimy wam wcześniej wystawione domy w Australii.
Glenburn House / Sean Godsell Dom położony jest na szczycie wzgórza i oferuje panoramiczne widoki typowo australijskiego krajobrazu.
Jest częściowo osadzony na szczycie wzgórza jako środek ochrony mieszkańców przed dominującą pogodą i buforowaniem zachodniej części budynku przed ekstremalnym upałem latem (czytaj dalej.) Cape Schanck House / Jackson Clements Burrows Programowo dom uwzględnia potrzeby emerytowana para i ich dalsza rodzina, którzy regularnie odwiedzają wnuki.
Główna forma górnego poziomu (pojmowana jako wydrążona kłoda) zawiera kuchnię, jadalnię, salon, garaż i pralnię.
Drugorzędna forma wyższego poziomu zawiera badanie, główną sypialnię i łazienkę (czytaj więcej.) Separation Creek House / Jackson Clements Burrows Domek znajduje się na skraju zatoki Separation Creek, wznosi się na stromym zalesionym wzgórzu nad Great Ocean Road and Bass Bełt.
Jest to strona, która cieszy się wyjątkową kombinacją środowiska krzewów z kameralnymi widokami na Separation Creek, plażę i półwysep Wye (czytaj dalej.) + 5 The Eyelid House / Fiona Winzar Architekci Włączając tę napiętą i trudną wewnętrzną stronę miasta w domu dla pięcioosobowej rodziny jest ważnym wkładem we współczesną i zrównoważoną praktykę projektowania, w której kwestie wydajności energetycznej i odpadów wyłaniają się w społeczeństwie.
Punktem wyjścia dla tego projektu był typowy wiktoriański taras z pojedynczym frontem, pokey i ciemny (czytaj więcej.) Dom z butelką Klein / McBride Charles z Ryanem Butelka z kleinem jest opisowym modelem powierzchni opracowanej przez topologicznych matematyków.
Butelka Kleina, paski mobiusa, powierzchnie chłopców, unikalne powierzchnie, które mogą być zniekształcone pozostają topologicznie takie same.
Tj.
Pączek pozostanie topologicznie pączkiem, jeśli go przekręcisz i zniekształcisz, zmieni się on topologicznie tylko wtedy, gdy zostanie odcięty (czytaj więcej.)
[podobne: szerokość spocznika, osprzęt elektryczny legrand, olx praca częstochowa ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: olx praca częstochowa osprzęt elektryczny legrand szerokość spocznika